Rektör Alkan’dan Avni Çelik’e teşekkür

Hitit Üniversitesi’nde Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan başkanlığında, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yard. Doç. Dr. Naki Çolak, SİNPAŞ GYO Yönetim Kurulu Üyeleri Erdal Karslı, Fatma Feyzioğlu ve Ahmet Güngör’ün katılımıyla Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’in HİTÜ öğrencilerine sağlayacağı bursla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Güncel 31.10.2017, 21:30
741
Rektör Alkan’dan Avni Çelik’e teşekkür

Değerlendirme toplantısında Prof. Dr. Reha Metin Alkan, HİTÜ öğrencilerinin kaliteli bir eğitim öğretim almalarına büyük önem verdiklerini, bunun yanında bu süreçte öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları için kısmi zamanlı çalışma ve yemek bursu fırsatı ile Çorum Hitit Vakfı bursu imkanı olduğunu, bunların yanı sıra hayırsever işadamlarının da sağladığı burslarla öğrencilerin daha iyi ve rahat bir üniversite hayatı geçirmeleri için büyük bir çaba sarf ettiklerini ve imkanları ölçüsünde her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olduklarını vurguladı.

Alkan, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’in kısa bir süre önce HİTÜ’de yapılan fahri doktora töreninde Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören 200 öğrenciye ve HİTÜ’nün diğer fakülte ya da MYO’larında eğitim öğretim gören 100 öğrenciye de burs vermek üzere toplamda 300 öğrenciye burs sağlayacağını açıkladığını ifade ederek Avni Çelik’e şimdiye kadar yaptığı yardımlar ve öğrencilere sağlayacağı burstan dolayı teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 04:02
Güneş 05:40
Öğle 12:50
İkindi 16:41
Akşam 19:51
Yatsı 21:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@