Rektör Alkan birim koordinatörleri ile biraya geldi

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, birim koordinatörleri ile gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. 

Güncel 19.07.2017, 19:29
644
Rektör Alkan birim koordinatörleri ile biraya geldi

Üniversite bünyesinde bulunan birimlerde yapılan çalışmalar ve ilerleyen dönemlerde gerçekleştirilmesi planlanan projelere ilişkin genel değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Üniversitenin en başından bu yana üniversite-sanayi, üniversite-STK, üniversite-şehir işbirliği çerçevesinde her anlamda iline, bölgesine, ülkesine ve tüm insanlığa fayda sağlayacak bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek yapılan işlerin daha fonksiyonel ve operasyonel hale getirilmesinin altını çizdi.
Rektör Alkan, Üniversiteye yeni katılan öğrencilere yönelik eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım, değişim programları gibi koordinatörlüklerce verilen hizmetlerin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de etkin bir şekilde tanıtılmasının ve oryantasyon eğitimlerinin verilmesinin önemine de dikkat çekerek gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı birim koordinatörlerine teşekkür etti.
Toplantıya Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Gökçe Merey, İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Koordinatörü Doç. Dr. Dursun Ali Köse, Mezunlar Ofisi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ali Salur, Ortak Dersler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Bakan, Farabi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Gökben Bayramoğlu, İş ve İnsan Kaynakları Merkezi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer ve Proje Koordinasyon Birimi Koordinatörü Okt. Mehmet Aydınkal katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@