Reklamcılıkta yeni teknoloji baskı makinası Çorum’da

Sanayi kuruluşlarının, ticari işletmelerin ve hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm baskı işlemlerini gerçekleştirebilen, ileri teknoloji Ultraviole (UV) baskı makinası şimdi Çorum’da.

Güncel 04.10.2020, 18:51
524
Reklamcılıkta yeni teknoloji baskı makinası Çorum’da

Çorum’da dijital ve tabela baskı sektöründe 30 yıllık deneyim ve birikime sahip olan “Reklamcı Mustafa” işletme sahibi Mustafa Kılçak, Ultraviole (UV) baskı makinası ile makina sanayi başta olmak üzere diğer tüm sektörlere hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Promosyon ürünleri dahil 13 cm baskı yüksekliği, vakum tablosu ve diğer özellikleri ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş baskı makinasını, makina parkurumuza katmış olmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

Su hariç her şeye baskı yapabildiklerini ifade eden Mustafa Kılçak, cam, ahşap, metaller, akrilikler , taş, plastik, deri, vb. malzemelere baskı imkânına sahip olduklarını vurgulayarak, her türlü alet, çipli kart, karton kutu, kauçuk, cam, fayans, metal, alüminyum, ahşap, restoran ve cafelere çatal, kaşık, tabak, bardak üzerine, sert zeminlere baskı hizmeti verdiklerini söyledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@