“Refakatçi Misafirhanesi” için çalışmalar başladı

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, hasta yakınları ve refakatçilerinin misafir edilmesi amacıyla yapılması planlanan “Refakatçi Misafirhanesi” ile ilgili çalışmaları başlattıklarını söyledi.

Güncel 06.03.2020, 23:49
265
“Refakatçi Misafirhanesi” için çalışmalar başladı

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zübeyir Tuncel, Fen İşleri Müdürü Mikdat Yıldırım, Etüp Proje Müdürü Köksal Çöldaş ve teknik personelle birlikte Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısında bulunan Belediye’ye ait binada incelemelerde bulunan Başkan Aşgın, “Seçim dönemi söz verdiğimiz gibi tüm projelerimizle ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hasta yakınlarını kendi misafirimiz olarak görecek, kapımızı çalanı kapıda bırakmayacağız. Bu amaçla inşa edeceğimiz refakatçi misafirhanemiz büyük bir eksikliği de gidermiş olacak” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışlarının bir gereği olarak uzak köy, ilçe veya çevre illerden Çorum’a tedavi görmek amacıyla gelen hasta yakınlarının bu misafirhaneden yararlanabileceklerini vurgulayan Başkan Aşgın, “Burada hasta yakınları dilediği saatlerde dilediği zaman misafirhanemizde kalabilecekler. Hastanemize yakın olan bu tesisimizde, sıcak suyundan yiyecek ikramına kadar her türlü hizmetimizi hemşehrilerimize sağlayacağız. Bu projemizde çok dua almak istiyoruz. Bu projemiz, Çorum halkının insani meselelere yaklaşımındaki duyarlılığının da aynası olacaktır. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@