Recep Kömürcü emekli oldu

Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili, hemşehrimiz Recep Kömürcü, 3 Nisan 2020 Cuma günü itibariyle, yaş haddinden emekliye ayrıldı.

Güncel 05.04.2020, 20:03 07.04.2020, 14:17
1128
Recep Kömürcü emekli oldu

3 Nisan 1955 İskilip doğumlu olan Recep Kömürcü, Yargıtay Üyesi iken 4 Aralık 2008 tarihinde Anayasa Mahkemesi üyeliğine atanmış, 26 Ekim 2019 tarihinde de Başkan Vekilliği’ne seçilmişti.

ÇORUM HABER, mesleğindeki başarıları ile hemşehrilerini gururlandıran Recep Kömürcü’ye emeklilik yaşamında esenlikler diler. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@