Real Residence Hotel’e görkemli açılış

Real Residence Hotel yeni yüzüyle hizmete girdi. Bir süre önce MİSİAD Çorum Şube Başkanı Selahattin Ezer ile Özel Çorum Temel Lisesi Sahibi İşadamı Mustafa Şimşek tarafından devranılan Real Residence Hotel Cumartesi günü düzenlenen görkemli bir törenle Çorumluların hizmetine girdi.

Güncel 22.10.2017, 02:04
2993
Real Residence Hotel’e görkemli açılış

İLGİ YÜKSEK OLDU

Otelcilik alanında yeni bir anlayış ile yola çıkan Real Residence Hotel’in açılış törenine ilgi yüksek oldu. Açılışa başta Belediye Başkanı Muzaffer Külcü olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, 19 Dönem Çorum Milletvekili Muharrem Şemsek, Adnan Türkoğlu, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, bazı oda başkanları, sendika yöneticileri, Çorum Ülkü Ocakları Yönetimi, işdamları ve çok sayıda davetli katıldı.

BAŞKAN KÜLCÜ’DEN HAYIRLI OLSUN DİLEĞİ

Kesilen kurbanın ardından Real Residence Hotel sahiplerinden Selahattin Ezer, kısa bir konuşma yaparak açılışa katılan tüm herkese teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’de yeni işletmenin Çorum’a güzel hizmetler getirmesi dileği ile Real Residence Hotel’in yeni sahipleri Selahattin Ezer ve Mustafa Şimşek’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ŞİMŞEK DAVETLİLERE OTELİ GEZDİRDİ

Real Residence Hotel, okunan duaların ardından protokol üyeleri tarafından kesilen kurdele ile hizmete açıldı.

10 kattan oluşan ve 42 odası ile dikkat çeken Real Residence Hotel’in açılışı sonrası Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve diğer protokol üyeleri otel odalarını gezerek işletme sahibi Mustafa Şimşek’ten bilgi aldı.

Açılış töreni davetlilere verilen çeşitli ikramların ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@