Ramazan Kelepircioğlu mazbatasını aldı

Sungurlu Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Ramazan Kelepircioğlu, İlçe Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı.

Güncel 19.02.2019, 23:10
376
Ramazan Kelepircioğlu mazbatasını aldı

14 Şubat Perşembe günü yapılan kongrede; Sungurlu Ziraat Odası Başkanı seçilen Ramazan Kelepircioğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sungurlu Adalet Sarayı’na giderek, İlçe Seçim Müdür Vekili Necmettin Çaylan’dan mazbatasını aldı.

Mazbatasını alan Başkan Ramazan Kelepircioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindekilerle birlikte Ziraat Odası’na giderek yapılan duanın ardından koltuğuna oturdu.

Ramazan Kelepircioğlu, yaptığı açıklama da, “Bu göreve layık olmak için elimizden geleni yapacağız . Bizim için dün dünde kalmıştır. Beyaz bir sayfa açacağız, geçmiş bizi ilgilendirmez, biz geleceğe bakacağız. İnşallah Ziraat Odamızı hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız, çiftçilerimizin istekleri doğrultusunda ve kanun çerçevesinde. Arkadaşlar bizim için kanun ve tüzüklerimiz çok önemlidir. Biz kanun dışı hiçbir işlem yapmayız. Çiftçinin yararına olan her şeyde de çiftçilerimizin isteklerini karşılamaya çalışacağız. 10 yıl İl Genel Meclis üyeliği yaptım, köylerimizde çiftçilerimizle iç içeyiz zaten. Köylümüzü seviyoruz, ben köylü çocuğuyum. İçinizden biriyim, çiftçi çocuğuyum. Burası çiftçinin kendi öz odasıdır, kimsenin malı değildir. Allah mahcup etmesin, Allah utandırmasın. Hiçbir ayrım yapmadan, tüm Sungurlumuza, çiftçilerimize, köylerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun.” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@