17 Şubat 2014 Pazartesi 22:03
Peugeot’lara “full bakım” fırsatı
Peugeot Yetkili Satıcısı Çorum Karataş Otomotiv Servis Müdürü Muhittin İme, Peugeot’un 14 Şubat itibariyle sunmaya başladığı “Full Servis” hizmeti dahilinde Peugeot sahiplerinin orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabileceklerini bildirdi.

Muhittin İme’in verdiği bilgiye göre; Peugeot Full Servis ile yeni araç satın alanlar veya tescil tarihini izleyen 12 ay içinde başvuran Peugeot sahipleri, KDV dahil 990 TL’den başlayan fiyatlarla 2014’e “Full Bakımlı” girme fırsatı yakalayacaklar.

Peugeot Karataş Yetkili Servis’inde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot sahiplerinin otomobillerine “Full Bakım” almasını sağlayacak olan “Full Servis” hizmeti, orijinal Peugeot yedek parçalarında ve işçilikte avantajlar sunuyor.

İme, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Full Servis paketleri tüm bakım işlemlerini (parça değişimleri ve işçilik ücretleri), tüm aşınan parçaların değişimini (fren balata ve diski, debriyaj seti, amortisör, triger kayışı, vs.), tüm garantionarımlarını ve 7/24 asistans hizmetini kapsıyor. Hizmet kapsamında katedilen ortalama kilometre miktarı ya da araçla geçirilen zamana göre 24 ay / 40.000 km, 36 ay / 50.000 km, 36 ay / 60.000 km, 48 ay / 70.000 km ve 48 ay / 80.000 km olmak üzere 5 farklı Full Servis paketi sunuluyor.

Peugeot Full Servis paketlerinde limit yok, ayrıca seçilen paket bitene kadar kaza, doğal afet, terör gibi durumlar dışında oluşabilecek tüm arızalar için de hiçbir ek ücret ödenmiyor. Ve sadece Peugeot Full Servis’te balata, debriyaj seti, vb. parçalar aşınma ömrünü tamamlaması halinde (paket süresi ve km. limitleri içerisinde) sene veya km. sınırlaması gözetmeksizin yenilenebiliyor” (Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 17.02.2014 22:03