Oto Tamirciler'de yeni başkan Necmettin Uzun

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nda Necmettin Uzun 338 oy alarak başkan seçildi.

Güncel 08.02.2014, 18:46 09.02.2014, 21:38
2429
Oto Tamirciler'de yeni başkan Necmettin Uzun
Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Özcan Saraçaoğlu’nun da katıldığı Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısı çekişmeli geçti. Gülüm Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurulda divan başkanlığına Özcan Saraçaoğlu, Başkan Yardımcılığına Genel Sekreteri Neşet Tümer, katip üyeliklere ise Ahmet Ayçam ile Ömer Partici seçildi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam eden Genel Kurulda faaliyet, denetim ve gelir gider bilançolarının okunarak ibra edilmesinin ardından dilek ve temenniler bölümüne geçildi.
Divan Başkanı Özcan Saraçoğlu, Çorum’da yaşanan birlik ve beraberlik tablosundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, genel kurulun oto tamirci esnafına hayırlar getirmesini temenni etti. Başkan adayları tek tek kürsüye gelerek konuşmalar yaparken bu konuşmalar arasında zaman zamanda tartışmalar çıktı.
Daha sonra meslekte 25 yılını deviren esnaflara plaketleri verildi. Necmettin Uzun’un Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Özcan Saraçaoğlu ve Abdullah Çetin’e çeşitli hediyeler verdiği genel kurulda seçimlerde 760 oda üyesi oy kullandı. Seçim sonunda yapılan sayımda Necmettin Uzun 338 oy alırken, Nurullah Müstet 300 oy, Şahin Özbüğrü 87 oy ve Hasan Güler ise 32 oy aldı. 3 oyda geçersiz sayıldı. Necmettin Uzun Başkanlığı'ndaki Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın Yönetim Kurulu Alattin Yalçın, Halil Yiğitoğlu, Mustafa Fındıkçı, M. Murat İlter, Adem Kabadayı ve Kadir Akdağ, Denetim Kurulu ise İsmail Yağlı, Özkan Ersoy ve Nazif Babaoğlu’dan oluştu. (Erkan BAYATLI)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@