Osman Bolluk kutladı

Güncel 19.09.2018, 00:47 19.09.2018, 00:56
432
Osman Bolluk kutladı

Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, dün gazetemizi ziyaret ederek, 34. yayın yılımıza girişimizi ve Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın meslekte 49. yılını kutladı. Bolluk’un ziyaretinde arkadaşımız Selda Fındık da bulundu. (Erkan BAYATLI)

ÇORUM HABER’İN 34. YILI KUTLAMALARI

 • ÇORUM HAKİMİYET
 • Mustafa SAATÇİ
 • Turan DAMAR
 • Meriç GÖĞERCİN
 • Dr. Mustafa KAYMAZLI
 • Leyla KULUCAN
 • Arslan EMEKTAR
 • Uğur GÜVELİ
 • Av. Yılmaz KÖSE
 • Rıdvan SAMSUNLU
 • (İl Genel Meclisi Üyesi)
 • Rıza SEYDİM

ÇORUM HABER’e kutlamalar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı, 19. Dönem Çorum Milletvekili Ateş Amiklioğlu, 19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Emekli Bağ-Kur Genel Müdür Vekili Yüksel Demirer telefonla arayarak, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, Özel Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Gökhan Bilgili ve Yapı Kredi Bahabey Şube Müdürü Murat Efe çiçek göndererek, ÇORUM HABER’in yayın hayatında 34. yılına, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın da meslek yaşamında 49. yılına girişini kutladılar. (Haber Merkezi)

“Bir yerel gazeteden beklenebilecek her şey”

İstanbul’da yaşayan Avukat Hasan Uçak, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’a gönderdiği mesajda şöyle dedi:

“Çorum Haber yayın hayatına başlayalı tam 34 yıl olmuş.

Meslektaş kutlaması

Uzun yıllar Ankara Hürriyet’te çalışmış olan Bursa’da Meydan Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Yanık, gazetemizin 34. yayın yılına girişini şu mesajla kutladı:

“Yerel basınımızın güvenilir ve güçlü yayın organı Çorum Haber’in 34.yaşını kutlar, gazeteyi bugünlere taşıyan en başta değerli meslektaşım, kadim dostum Mehmet Yolyapar ve çalışma arkadaşlarına başarılarının devamını dilerim.”

“49 ve 34 rakamlarının anlamını bilenler bilir”

Çorum Barosu avukatlarından Kenan Yaşar, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’a bir mesaj göndererek gazetenin kuruluş ve kendisinin mesleğe başlangıç yıldönümlerini kutladı.

Av. Kenan Yaşar’ın mesajı şöyle:

“Yazarlığımın ilk mecrası olan Çorum Haber Gazetesi’nin 34. yayın yılını ve değerli dostum, ağabeyim Mehmet Yolyapar’ın meslek hayatında 49. yıla girişini kutlarım.

Her şeyin kelebek ömrü kadar yaşayabildiği bu çağda, bu sayıların anlamını bilenler anlar diyor, nice yıllara erişerek Çorum’a katkılarınızın sürmesini diliyorum.” (Haber Merkezi)

Hıdır Balaban’ın ziyareti 

Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hıdır Balaban, gazetemizi ziyaret ederek, ÇORUM HABER’in 34. yayın yılına, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın da meslek yaşamında 49. yılına girişini kutladı. (Recep SERBES)

Ece Holding’in kutlama mesajı

Ece Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz ve Genel Müdürü Bülent Onur, gazetemizin 34. yılını ortak bir mesajla kutladılar.

Çenesiz ve Onur, mesajlarında şöyle dediler:

“Çorum Haber Gazetesi’nin 34. kuruluş yıldönümünü kutlar, meslek yaşamında 49. yılına adımını atan gazeteci Mehmet Yolyapar’ın şahsında tüm gazete çalışanlarına başarı dileklerimizi sunarız. Kaliteli ve ilkeli yayın hayatının devamını dileriz.”

ÇORUM HABER AİLESİNİN 34.YILI KUTLU OLSUN...

Kuruluşundan bu yana ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş bulunan Çorum Haber Gazetesi’nin 34. yayın yıl dönümünü içtenlikle kutlar, başta 49 yıllık meslek hayatını halen ilk günkü gibi şevk ve heyecanla yürütmeye devam eden Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı, Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar'ı ve gazetenin tüm çalışanlarını tebrik ederken nice başarılı yayın yılları dilerim.

35 yaş olgunluk yaşıdır, ama Çorum Haber olgunluk yaşını tamamlayalı yıllar oldu. Geçen 34 yılda Çorum'a ve Çorumlu'ya yaptığı katkılar ile bunu defalarca ispat etti.

Çorum ve Çorumlu ile ile ilgili nerede, nasıl bir sorun varsa Çorum Haber bunu gündeme taşıdı ve çözüm önerileri sundu. Çorum ve Çorumlu ile sevindi, üzüldü, gurur duydu, öfkelendi...

Yerel basından beklenebilecek her şeyi ben onda buldum. Teşekkürler.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 22 Ekim 2020
İmsak 05:28
Güneş 06:52
Öğle 12:30
İkindi 15:28
Akşam 17:57
Yatsı 19:16

Gelişmelerden Haberdar Olun

@