OSB Müteşebbis Heyeti için yeni üyeler belirlendi

Çorum Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti aylık olağan toplantıları, Vali Sabri Başköy başkanlığında gerçekleştirildi.

Güncel 28.04.2014, 22:57 28.04.2014, 22:58
981
OSB Müteşebbis Heyeti için yeni üyeler belirlendi

Çorum Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti aylık olağan toplantıları, Vali Sabri Başköy başkanlığında gerçekleştirildi. Çorum OSB Müdürlüğü toplantı salonundaki toplantıya; Çorum OSB Yönetim Kurulu Üyeleri’nden TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇOSİAD Başkanı Bülent Karadayı, OSB Müdürü Yaşar Şahin, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yağlı ve Bülent Onur ile Müteşebbis Heyeti Üyelerinden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan ve diğer üyeler katıldı.

OSB Müteşebbis Heyeti toplantısında, OSB’nin kurucu ortaklarından olan Çorum Belediyesi ve İl Özel İdaresi’ni temsil eden üyelerin 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri neticesinde görevlerinin sona ermesi nedeniyle müteşebbis heyetine yeni üyelerin belirlenmesi, müteşebbis heyeti tarafından oluşturulan Denetim Kurulunun hazırlamış olduğu OSB’nin 2014 yılı Ocak-Şubat-Mart dönemine ait Denetim Raporu ile diğer gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

OSB Müteşebbis Heyeti asıl üyesi olan eski İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Eker’in, İl Özel İdaresi’ndeki görevi sona erdiğinden yerine İl Özel İdaresi’nin birinci sıradaki yedeği Bülent Kankurdan seçildi. Aynı zamanda OSB Müteşebbis Heyeti Denetim Kurulu üyeliği de sona eren Eker’in yerine yedek üye olan OSB Müteşebbis Heyeti üyesi Ahmet Çenesiz seçildi. OSB Müteşebbis Heyeti asıl üyesi olan Muharrem Uzunoğlu ve yedek üyeler Rumi Bekiroğlu ile Tahsin Yüce’nin Belediye’deki görevlerinin bitmesi nedeniyle de yerlerine 1 asıl 2 yedek üye belirlendi.

Yine Vali Başköy başkanlığındaki Çorum OSB Yönetim Kurulu toplantısında da Organize Sanayi Bölgesi’nde tahsis edilen parsellerdeki yatırımların son durumları, imar planları, parsel tahsisler hususları ile diğer gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 14 Ağustos 2020
İmsak 04:07
Güneş 05:43
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:47
Yatsı 21:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@