“Önemli işlere imza attık”

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Çorum Şubesi Başkanı Mücahid Ahmed Köksal, MÜSİAD Çorum Şubesi’nin 4. yılı geride bıraktığını hatırlatarak, bu süre içerisinde kent ve ülke genelinde önemli işlere imza attıklarını söyledi.

Güncel 19.12.2017, 21:15
705
“Önemli işlere imza attık”

Mücahid Ahmed Köksal, MÜSİAD Çorum Şubesi’nin 4. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Bugün, acısıyla, tatlısıyla, başarısıyla, hüznüyle, ama daima değerlerine bağlı, daima milletinin yanında, daima helalden kazanıp helale harcamayı kendine şiar edinen MÜSİAD Çorum ailesi 4 yılı geride bırakmanın, huzurunu, gururunu yaşarken, bu güzel ailenin tüm üyelerini, bu duygularla, saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Köksal açıklamasında şu görüşleri dile getirdi:

“MÜSİAD Çorum Şubesi olarak, kurulduğumuz günden bugüne, değerlerimiz doğrultusunda yürüttüğümüz faaliyetleri yalnızca bir İş Adamları Derneğinin takvimiyle sınırlamadık. Ülkemizin kalkınması için mevcut sorunları tespit ederek, bunların çözümüne yönelik fikirler üretmeyi de öncelikli sorumluluklarımız arasına aldık. Hazırladığımız raporlar, gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik ve projelerle, elimizi taşın altına koymaktan çekinmediğimiz de her zaman gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. 17/25 Aralık sürecinin orta yerinde başlayan yolculuğumuzda; bir bakış açısına göre olgunluk dönemini yaşayan, bir başka açıdan da hala genç bir STK olan şubemiz, 4 yılda oldukça önemli mesafeler kat etti, Çorum’da, Türkiye’de hatta dünyanın birçok yerinde önemli işlere imza attı. Ancak, daha gidecek çok yolumuz var. Bu kadim ve gönüllü yürüyüşümüzde, bu yürüyüşü başlatan ve sonrasında bu bayrağı taşıyan Kurucu Başkanımız Rumi Bekiroğlu ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Adnan Tığlı, Mahmut Öztemiz, Hayri Şamlı, Fatih Yağlı, Engin Bıyıkoğlu, Lemzi Çöplü, Şükrü Türkoğlu, Orhan Coşkun ve Bülent Demirci’YE bu vesileyle şükranlarımı sunar, kurucularımızdan en yeni üyemize kadar, bize destek veren, gönlünü ve yüreğini koyan herkese teşekkür eder, vefat eden kurucu üyemiz Haşim Cıbır’a da Cenab-ı Hak’tan rahmet dilerim.”

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
parçalı az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:05
Güneş 05:42
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:48
Yatsı 21:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@