“Önce turizm altyapısı, daha sonra pazarlama”

Çorum, 12.820 kilometrekare yüzölçümü ile geniş bir coğrafyaya ve gerek tarih hazineleri, gerekse gastronomi zenginlikleriyle büyük bir turizm potansiyeline sahip.

Güncel 24.02.2019, 23:10
925
“Önce turizm altyapısı, daha sonra pazarlama”

Gazeteniz ÇORUM HABER de, kültür ve turizm potansiyelinin değerlendirilebilmesi yönünde, yıllardır kamuoyu oluşturmaya ve uyarı görevini yerine getirmeye çalışıyor.

22 Şubat 2019 Cuma günü de, “Hitit, Çorum’un en değerli markası” başlığı altında, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın, Umut Radyo’da Meltem Çınar’la yaptığı söyleşiden bir bölümü okurlarımıza aktarmıştık.

Çorum Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan, Cumartesi günü gazetemizi ziyaret ederek, Çorum turizminin geliştirilmesi adına tam 22 proje hazırlandığını ve bunlardan bir kısmının uygulamaya konulduğunu hatırlatarak, öncelikle turizm altyapısının tamamlanmasına çalışıldığını, ardından Çorum turizmini pazarlama adına yeni bir organizasyonun gündeme geleceğini söyledi.

ÇORUM HABER’in yapıcı uyarılarının yararına da değinen Arslan, Vali Mustafa Çiftçi’nin ise her bakımdan önlerini açıcı bir anlayışta olduğunu vurguladı.

Ömer Arslan’ın verdiği bilgiler ışığında, turizm konusuna geniş yer vermeye devam edeceğiz. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@