Okul müdürleri Sungurlu’da değerlendirme toplantısı yaptı

2015-2016 eğitim-öğretim dönemi sene başı okul müdürleri toplantısı, 1 Ekim 2015 Perşembe günü Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Güncel 02.10.2015, 22:29 02.10.2015, 22:30
546
Okul müdürleri Sungurlu’da değerlendirme toplantısı yaptı

Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Atlı ve Yılmaz Karaalp ile okul ve kurum müdürleri katıldı.
Toplantıda; geçen yılki eğitim döneminin analizi yapılarak, yeni eğitim-öğretim yılında yapılabilecek çalışmalar masaya yatırıldı.
Etkinlikte bir konuşma yapan Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, yeni eğitim yılında okul müdürlerinden beklentilerini dile getirerek, müdürlerin taleplerini dinledi.
Toplantıda ayrıca; Sungurlu’nun eğitimde bir basamak daha yükseğe erişebilmesi için nelerin yapılabileceği konuşuldu. Belirlenen yeni hedefler doğrultusunda, öğrencilerin hayata en güzel şekilde hazırlamaları için eğitim camiasının üzerine düşen görevler üzerinde duruldu. Toplantı, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olması temennisi ile sona erdi.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@