Öğrencilere girişimcilik eğitimi

Hitit Üniversitesi ile KOSGEB Çorum Müdürlüğünün katkılarıyla, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 2014-2015 akademik yılı güz yarıyılında başlayan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” ne 2017-2018 eğitim öğretim döneminde de devam edildi.

Güncel 22.12.2017, 22:00
668
Öğrencilere girişimcilik eğitimi

Girişimcilik eğitimlerine katkı sağlaması amacıyla, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde uygulamalı girişimcilik dersini alan öğrenciler için; İİBF Konferans Salonunda “KOSGEB Uzmanı Tecrübe ve Bilgi Paylaşımı" adı altında toplantı düzenlendi. Bu toplantıya uygulamalı girişimcilik dersini alan; işletme bölümü normal ve ikinci öğretim, iktisat bölümü normal ve ikinci öğretim, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü normal ve ikinci öğretim maliye bölümünden öğrenciler katıldı.

Girişimcilik Eğitimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Eşref Savaş Başcı ve dersin Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Mihriban Cindiloğlu Demirer’in katkılarıyla düzenlenen toplantıda öğrenciler KOBİ Uzmanı Nuran Hatipoğlu Dal ile bir araya geldi. Toplantı kapsamında KOBİ Uzmanı Nuran Hatipoğlu Dal, “KOSGEB ve Yeni Girişimci Desteği” öğrencilere bilgiler verdi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@