ÖGEM’den Matematik Ve İngilizce Kampı

ÖGEM (Öğrenci Gelişim Etüt Eğitim Merkezi) tarafından düzenlenen geleneksel Matematik ve İngilizce Kampı 27 Ocak 2014 tarihinde başlayacak.

ÖGEM’den Matematik Ve İngilizce Kampı

ÖGEM (Öğrenci Gelişim Etüt Eğitim Merkezi) tarafından düzenlenen geleneksel Matematik ve İngilizce Kampı 27 Ocak 2014 tarihinde başlayacak.

23 Ocak 2014 Perşembe 23:20
ÖGEM’den Matematik Ve İngilizce Kampı
Öğrencilere Matematiği ve İngilizceyi sevdirmek ve bu alanlardaki eksikliklerini gidermek amacıyla düzenlenen Matematik ve İngilizce Kampı hakkında açıklama yapan ÖGEM Müdiresi Ümmügül Akseki “Uzman öğretmenlerle yapacağımız çalışmalarımızla Matematik ve İngilizce derslerinde farkındalık oluşturmak istiyoruz” dedi.
İlköğretim 2,3,4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerine yönelik olarak organize ettikleri Matematik ve İngilizce kampına ilginin yüksek olduğunu belirten Ümmügül Akseki, kampın 7 Şubat 2014 tarihine kadar devam edeceğini söyledi.
Akseki, “Matematik ve İngilizce dersleri, öğrencilerin ileriki öğrenim hayatında başarılı olabilmeleri için en önemli dersler arasında yer almaktadır. Bunun için öğrencilerimizde özellikle Matematik ve İngilizce derslerini sevdirmeyi istiyoruz.
ÖGEM olarak düzenlediğimiz Matematik ve İngilizce Kampı ile çeşitli sınıf seviyelerinde öğrencilerimizin zorlanabileceği konuları seçerek kamp boyunca bu konular üzerinde yoğunlaşıyoruz. Böylece öğrenciler eksikliklerini görüyor ve gidermiş oluyor. Bir nevi tekrar çalışması yapıyoruz. Yeni konular içinde sağlam bir temel oluşturuyoruz.
İlkokul 2,3,4 . sınıflar için 3 Şubat – 7 Şubat ve ortaokul 5,6,7,8.sınıflar için 27 Ocak – 31 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Matematik ve İngilizce Kampına tüm öğrencileri bekliyoruz” dedi.
10. YILA ÖZEL ÖDÜLLÜ TURNUVA
ÖGEM’in 10. yılına özel olarak kampa katılan öğrenciler için çeşitli eğlenceler ve satranç turnuvası düzenleneceğini belirten Akseki , turnuvada dereceye giren öğrencilerin çeyrek altın ve diğer hediyelerle ödüllendirileceğini dile getirdi.
Kamp kayıtlarının Ilıca Cad. Lise 1. Sok. No:1/1 adresindeki Etüt Merkezinde devam ettiğini anlatan Akseki bilgi almak isteyen öğrenci ve velileri beklediklerini ifade etti. (ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 23.01.2014 23:20