14 Şubat 2014 Cuma 23:19
Nuhut, Cuma Pazarı’na gezdi
30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısıyla esnaf ziyaretlerine devam eden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut dün Cuma Pazarı olarak bilinen Mimar Sinan Semt Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Meyve sebze fiyatları ve pazarcıların satışları hakkında bilgi alan Nuhut, alışveriş yapan halkla da ayaküstü sohbet edip, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Başkan adayına semt pazarlarının durumu, yer ücretleri ve tuvalet sorunu başta olmak üzere çeşitli sıkıntılarını aktaran pazarcılar, özellikle semt pazarlarının tümünün üzerinin kapatılması gerektiğine vurgu yaptılar.

Semt pazarlarındaki sorunlar hakkında çözüm önerilerinde bulunan Nuhut ise, 30 Mart seçimlerinde kendilerinden destek beklediklerini ifade ederek, seçilmesi halinde halkın istekleri doğrultusunda çalışmalar yapacağını belirtti.

Tatlı satan bir çocuğun ikramda bulunmak istemesi karşısında Nuhut, “İşte gönlü zengin bir Anadolu çocuğu. Biz böyle bir kültürle yetiştik. Bunun için adayız” diyerek nazik teklifinden dolayı çocuğa teşekkür etti. Partililer pazar ziyareti sonrası Mimar Sinan’daki manav, eczane, kıraathane ve çeşitli işyerlerine de ziyarette bulundular. (Onur MÜLAZIM)Son Güncelleme: 14.02.2014 23:21