10 Şubat 2014 Pazartesi 22:18
“Nuhut, belediyecilik alanında çığır açacak”
Fatih Caddesi Adliye karşısında önceki gün düzenlenen seçim bürosunun açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Atlas, CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan CHP Belediye Başkan Adayı Nuhut, seçim bürosunun vatana ve millete hayırlı olmasını dileyerek “Bildiğiniz üzere burası benim mahallem. Kendi mahallemde açılan seçim bürosunun ehemmiyeti benim için büyük. Bu seçim bürosu sizlere daha büyük hizmetler etmemize vesile olur inşallah” dedi.

Kenan Nuhut’un ardından açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, “Çorum Belediyesi’ni emin ellere bırakmak zorundayız. Oy hesabı yapmayan kendisine ne kadar oy verdiğine bakmadan hizmet eden 235 bin yurttaşı kucaklayan bir belediye başkanına bırakmalıyız. İşte Çorum’un evladı Kenan Nuhut karşınızda, Kenan Nuhut Çorum’da belediyecilikte çığır açacaktır. Bu seçim büromuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. (Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 10.02.2014 22:19