Nevzat Veldet yeniden Tüm Bel-Sen Başkanı

66 üyeden 49’unun oy kullandığı kongrede Nevzat Veldet başkanlığındaki Tüm Bel-Sen yönetimi Muharrem Gökmen, Kenan Şahin, Burhan Keklik, Naki Demirci, Uğur Seher ve Hülya Aykut’tan oluştu. Kongrede denetleme kurulu, disiplin kurulu ve genel merkez üst kurul delegeleri de seçildi.

Güncel 08.02.2014, 19:00 09.02.2014, 22:04
1496
Nevzat Veldet yeniden Tüm Bel-Sen Başkanı
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) Çorum Şubesi’nin olağan genel kurulunda Nevzat Veldet yeniden başkanlığa seçildi.

Nevzat Veldet’in tek aday olduğu genel kurulda yönetim, denetim, disiplin ve genel merkez genel kurul delegeleri belirlendi. Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan genel kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Genel kurulda Divan Başkanlığı’na SES Şube Başkanı Merter Kocatüfek, kâtip üyeliklere ise Tarım Orkam-Sen İl Temsilcisi Ali Türksal ve Yapı Yol Sen İl Temsilcisi Ali Karakaya seçildi. Toplantıya Tüm Bel-Sen üyelerinin yanında ADD Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer, Eğitim Sen Şube Başkanı Mehmet Öztürk, SES Şube Başkanı Merter Kocatüfek, BES Şube Başkanı Ertuğrul Alper, HDP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bolat, bazı sendika temsilcileri ile sendika üyeleri katıldı.

Tüm Bel Sen’in çalışmaları ve amaçları hakkında bilgiler verilmesinin ardından Tüm Bel- Sen Şube Başkanı Veldet, Eğitim Sen Şube Başkanı Öztürk ve HDP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bolat birer konuşma yaptı. Ardından faaliyet raporu, çalışma raporu ve mali rapor okunarak kabul edildi.

49 üyenin oy kullandığı ve Veldet’in yeniden başkan olduğu kongrede Yönetim Kurulu Nevzat Veldet, Muharrem Gökmen, Kenan Şahin, Burhan Keklik, Naki Demirci, Uğur Seher ve Hülya Aykut’tan Denetleme Kurulu Metin Kaval, Mustafa Şehin ve Erdinç Öz’den; Disiplin Kurulu Fikret Karacaköylü, Erdal Baykara, Hasan Özüdoğru, Elvan Çiftçi ve Sedat Oğuz’dan, Genel Merkez Genel Kurul Delegeleri ise: Nevzat Veldet, Muharrem Gökmen, Kenan Şahin, Tolga Canagir, Cemal Bağ ve İbrahim Çelik’ten oluştu.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
23°
parçalı bulutlu
banner133
Namaz Vakti 02 Haziran 2020
İmsak 03:10
Güneş 05:04
Öğle 12:43
İkindi 16:41
Akşam 20:12
Yatsı 21:58
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@