29 Ocak 2014 Çarşamba 22:49
Nesimi Özkubat, mazbatasını aldı
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kahveciler ve İnternetçiler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda Elvan Şen ile yarışan Nesimi Özkubat, seçimden galip ayrılarak, oda başkanı seçilmişti.
Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını teslim alan Nesimi Özkubat’a Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinden Yunus Sağır, Adem Altuner, Şaban Sümüş, Yüksel Köse, Serdar Keçeli, Arap Ali Çakmak, Veysel Bulut, Fatih Güleç ve Sefa Uzunboy eşlik etti.
Mazbatasını alan Nesimi Özkubat, daha sonra ekibiyle birlikte Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ederek, burada Kooperatif yetkilileri Cihan Olur ve Yaşar Kirişçi ile bir süre görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Olur ve Kirişçi, Nesimi Özkubat ve ekibine yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyarette Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Başkanı Necati Şimşek, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Özkan Şanal, Dikiciler ve Kunduracılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Coşgun ve Kalaycılar ve Hırdavatçılar Esnaf Odası Başkanı Sedat Ek hazır bulundu. (ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 29.01.2014 23:32