Necati Gül güven tazeledi

Ziraat Mühendisleri Odası 44. Olağan Genel Kurulu Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Güncel 24.12.2017, 22:36
1764
Necati Gül güven tazeledi

Divan başkanlığına Özgür Yalçın, divan üyeliklerine ise Yusuf Şahinbaş ve Fatma Çakır’ın seçildiği genel kurulda yapılan seçimin ardından Necati Gül, güven tazeleyerek 176 oyla yeniden Oda Başkanı seçildi.

Faaliyet, yönetim ve gelir gider raporunun okunarak ibrasının ardından konuşan Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Necati Gül, 2 dönemdir ekip olarak Çorum Ziraat Mühendisleri odası temsilciliği görevini üyelerin desteği ile yürüttüklerini belirtti. Odayı hak ettiği yere taşımak ve verilen vaatleri yerine getirebilmek için en iyi şekilde çalıştıklarını anlatan Gül, bölgenin tarımsal sorunlarına öneri sunarak sorunların çözümü noktasında görevden kaçmadıklarını, günübirlik gündemlerden uzak olup, uzun soluklu düşünerek, hep tarım ve meslektaş ilişkileri içerisinde kaldıklarını anlattı. Bir ve iri olmak adına ziraat Mühendislerini hep yanlarında gördüklerini belirten Gül, yönetim adına tüm üyelerine teşekkür ettiğini kaydetti.

Diğer aday Arzu Özkader ise konuşmasında tarım ve gıdanın önemi her geçen gün artan hayati bir sektör olduğunu vurguladı. Ziraat Mühendislerinin gıdanın üretiminden tüketime kadar her aşamasında aktif rol aldığını belirten Arzu Özkader, çok kapsamlı bir faaliyet alanı olan mesleğin hak ettiği değeri görmesini istediklerini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilciliği yönetimi şu isimlerden oluştu:

Necati Gül, Cavit Temiz, Emin Keklik, Selami Yaman, Esra Terlemez. Genel Kurul Delegeleri: Necati Gül, Melih Basar, Ahmet Hökelekli.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@