“Nadık’ın imar sorununu biz çözeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Nadık’ta vatandaşlarla bir araya geldi.

Güncel 17.02.2014, 22:41 17.02.2014, 22:41
1062
“Nadık’ın imar sorununu biz çözeceğiz”
CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere ve çok sayıda partili ile birlikte Nadık’taki bir kahvehaneyi ziyaret eden CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Nadık’taki imar sorununun CHP tarafından çözüleceğini dile getirdi.

Ziyaretin mini bir mitinge dönüştüğü Nadık’ta CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, kendilerini dinlemek için vakit ayıran kalabalığa teşekkür ederek, açıklamalarda bulundu. 12 yıldır ülkenin durumunun ortada olduğunu söyleyen Atlas, bakan çocuklarının yatak odalarından paralar çıktığını, emniyet müdürleri ve kamu görevlilerinin görevlerinden alındığını ifade ederek, yolsuzluk yapanların Türkiye’de artık ödüllendirildiğinin altını çizdi. Türkiye’nin yolsuzluklardan ve haramilerden kurtulması için seçmenlerin sandığa gitmesi gerektiğini dile getiren Atlas, vatandaşlardan tanıdıkları bütün eş ve dostlarını sandığa getirmelerini istedi.

CHP Milletvekili Tufan Köse ise yönetmeyi bilmeyen AKP’nin yaşam alanlarını kısıtladığını belirterek, bu nedenle 30 Mart’ta yapılacak seçimlerin önemli olduğunu vurguladı. Ülkenin ve Çorum’un geleceği için herkese görev düştüğünü ifade eden Köse, geçmişte şaibeleri olmayan ve Türkiye’nin adını dünyaya duyurmuş tertemiz bir adayla yola çıktıklarını ve Kenan Nuhut ile birlikte herkese eşit şekilde hizmet götürüleceğini ifade etti.

Şimdiye kadar yaptığı görevlerinde daima Çorum ve Çorumluyu arkasına aldığını söyleyen Kenan Nuhut ise, Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti. Atatürk ilke ve inkılâplarına şimdiye kadar bağlı olarak çalıştığını ifade eden Nuhut, bu çizgisinden ayrılmayacağını dile getirdi. Nadık’ın büyük imar sorunları olduğunun altını çizen Nuhut, bu problemleri çözeceklerini söyledi. AKP’lilerin halen alanlara çıkamadıklarının altını çizen Nuhut, “AKP’liler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum’a gelerek kendilerini sahiplenmesini bekliyor. Sırtlarını sadece Başbakana dayamış durumdalar. Bizler ise sırtımızı sadece halka ve sizlere dayıyoruz. Çünkü bizim sizlerden başka kimsemiz yok” şeklinde açıklamalarda bulundu.
(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
açık
banner303
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:04
Güneş 05:41
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 19:50
Yatsı 21:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@