Muzaffer Külcü: “Milletimiz yolundan ayrılmayanı yalnız bırakmaz”

Çorum Belediye Başkanı ve AKP Belediye Başkan adayı Muzaffer Külcü, Mimar Sinan Mahallesi’ndeki seçim bürosunu ziyaret etti.

Güncel 12.03.2014, 22:17 12.03.2014, 22:41
875
Muzaffer Külcü: “Milletimiz yolundan ayrılmayanı yalnız bırakmaz”

Çorum Belediye Başkanı ve AKP Belediye Başkan adayı Muzaffer Külcü, Mimar Sinan Mahallesi’ndeki seçim bürosunu ziyaret etti.

AKP iktidarının bu ülkeye hizmet etmekle görevli ve yetkili olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Külcü, “Milletin adresi hizmetin adresidir, hizmetin adresi de milletin partisidir. Milletimiz kendisiyle beraber yürüyeni, milletin yolundan ayrılmayanı asla yalnız bırakmıyor. Onun yanından ayrılmıyor” dedi.

Mimar Sinan Mahallesi'nin tüm seçimlerde AKP’ye büyük destek verdiğini vurgulayan Muzaffer Külcü, “Tüm mahallelerimize yapılan mahalle kültür merkezleri, parklar, yollar, hastaneler, okullar gibi hizmetlerle Türkiye'miz hem belediyecilik hizmetleriyle hem de genel idarenin hizmetleriyle 10 yıldır büyüyor, gelişiyor, zenginleşiyor. Hem şehirlerimiz güzelleşiyor hem de ülkemiz güzelleşiyor. İçinde bulunduğumuz imkanın, nimetin alışkanlık dolayısıyla farkında olamayabiliyoruz. Bakın Yunanistan, İtalya'ya, İspanya, Ukrayna, Mısır gibi ülkelerin kiminde ekonomik kriz var, kiminde siyasi kriz var. Ekonomik kriz olursa siyaseti perişan ediyor. Siyasi kriz olursa ekonomiyi perişan ediyor” diye konuştu.5 yıldan beri yapılan hizmetlerin tüm Çorumlular tarafından bilindiğini sözlerine ekleyen Külcü, yeni açıkladıkları projeleri de bir bir hayata geçireceklerini kaydetti. “Aslolan birlik olmak, beraber olmak, diri olmak ve güçlü bir Türkiye'yi beraber inşa etmektir” diyen Muzaffer Külcü, “30 Mart seçimleri Yeni Türkiye'nin manifestosudur. Bizi Türk-Kürt, Alevi-Sünni diye bölmek istiyorlar. Buna asla müsaade etmeyeceğimizi 30 Mart'ta bütün dünyaya göstereceğiz” şeklinde konuştu.(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:01
Güneş 07:30
Öğle 12:32
İkindi 15:01
Akşam 17:24
Yatsı 18:47

Gelişmelerden Haberdar Olun

@