Muzaffer Külcü: “Güçlü ve özgüven sahibi bir Türkiye istemiyorlar”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Türkiye’ye yönelik sürdürülen terör saldırılarının tek bir elden kumanda edildiğini belirterek, “Bu terör saldırılarının temel gayesi; güçlü, büyük ve özgüven sahibi bir Türkiye istenmemesidir.” dedi.

Güncel 07.07.2016, 19:05 07.07.2016, 19:05
700
Muzaffer Külcü: “Güçlü ve özgüven sahibi bir Türkiye istemiyorlar”

Benzer saldırıların 100 yıl önce de yaşandığını anımsatan Başkan Muzaffer Külcü, “İnsanlıktan nasibini almamış, birilerinin uşağı konumundaki eli kanlı terör örgütleri maalesef mübarek Ramazan ayında da boş durmayarak, kan akıtmaya devam ettiler. En fazla içimizin acıdığı olay ise İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör olayı olmuştur. Bu olayların hepsi aynı yerden yönetiliyor, tek bir elden kumanda ediliyor. Bu kuklaların tek gayesi güçlü ve özgüven sahibi Türkiye’nin önünü kesmektir. Evet, bundan yaklaşık 100 yıl önce de ülke olarak aynı kuklaların işgal teşebbüsüyle karşılaştık. Ancak o gün olduğu gibi bugün de istiklâl ve istikbal mücadelesinden Türkiye galip çıkacaktır.” diye konuştu.
Ramazan ayı boyunca yapılan Belediye faaliyetlerine de değinen Başkan Külcü, “Ramazan ayını dolu dolu yaşadık. Hemen hemen her akşam bir mahallemizde veya farklı bir toplum kesimiyle bir araya gelerek iftarlara katıldık. Ramazan ayının rahmeti ve bereketini halkımızla birlikte doyasıya yaşadık.” ifadelerini kullandı. (
Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@