30 Ocak 2014 Perşembe 12:02
MÜSİAD’tan KOSGEB’e ziyaret
Ziyarette MÜSİAD Başkanı Rumi Bekiroğlu, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Dursunoğlu ile ile görüşerek dernek çalışmaları ve faaliyet alanları hakkında bilgi verdi.
MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu, Çorum adına yapılacak her çalışmada toplumun tüm katmanlarıyla işbirliği yapmaya hazır olduklarını açıkladı. Çorumlu 52 iş adamı ile birlikte MÜSİAD Çorum Şubesi’ni kurduklarını hatırlatan Bekiroğlu, “MÜSİAD hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir işadamı derneği. Bizde bu anlayıştan yola çıkarak ülkemiz, Çorum ve iş adamlarımızı en iyi notaya getirmek için çalışacağız. Çorum ortak paydasında tüm paydaşlarla bir araya gelerek üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
KOSGEB İl Müdürü Ahmet Dursunoğlu ise, KOSGEB’in üretim ve ticaret hayatı üzerindeki olumlu etkileri hakkında bilgiler verdi.
Ziyarette yönetim kurulu üyeleri Adnan Tığlı, Şükrü Türkoğlu, Ahmet Köksal da hazır bulundu.(İHA) 


Son Güncelleme: 30.01.2014 12:34