MÜSİAD’da Rumi Bekiroğlu ve ekibi güven tazeledi

Geçtiğimiz Aralık ayında Çorum’da şube açan MÜSİAD, ilk genel kurulunu yaparak yeni yönetimini belirledi.

Güncel 06.04.2014, 20:54 06.04.2014, 21:44
1219
MÜSİAD’da Rumi Bekiroğlu ve ekibi güven tazeledi

Geçtiğimiz Aralık ayında Çorum’da şube açan MÜSİAD, ilk genel kurulunu yaparak yeni yönetimini belirledi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şubesi’nin ilk olağan genel kurulu önceki gün dernek binasında gerçekleştirildi.

Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurullarının da seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçim sonucunda Av. Rumi Bekiroğlu başkanlığındaki liste tekrar yönetime getirildi.

MÜSİAD Çorum Şubesi Toplantı Salonu’nda yapılan genel kurula; Sağlık Bakan Yardımcısı, Çorumlu hemşehrimiz Agah Kafkas, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, bazı AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte dernek üyeleri katıldı.

Genel kurulun Divan Başkanlığını Mahmut Köksal, Başkan Yardımcılığını Saliha Köklükaya, Katip Üyeliğini ise Elvan Can Çabuk üstlendi.

Genel kurulda; MÜSİAD Çorum Şubesi Başkanı Rumi Bekiroğlu’nun açılış konuşmasının ardından AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas da birer konuşma yaparak sanayicilere bazı tavsiyelerde bulundular.

Yapılan seçim sonucu MÜSİAD Çorum Şubesi’nin Yönetim Kuruluna; Rumi Bekiroğlu, Fatih Yağlı, Hayri Şamlı, Lemzi Çöplü, Mahmut Öztemiz, Mücahit Ahmet Köksal, Şükrü Türkoğlu, Bülent Demirci, Adnan Tığlı, Engin Bıyıkoğlu ve Orhan Coşkun seçildi.

Denetim Kurulu’nda ise; Salih Osman Fındık, Halit İnaltekin ve Necip Uygur görev aldı.
(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner35
14°
parçalı az bulutlu
banner255
banner133
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@