“Muhtarlarımıza kapılarımız sonuna kadar açık”

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım, İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Av. Yaşar Anaç, İl Başkan Yardımcıları Mesut Ceylan, Mahmut Öztemiz, Mehmet Emin Türker, Bünyamin Aydemir ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Öz, Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir’e Ramazan Bayramı ziyareti gerçekleştirdiler.

Güncel 10.07.2016, 21:41 10.07.2016, 21:42
711
“Muhtarlarımıza kapılarımız sonuna kadar açık”

AK Parti’nin kuruluşunda beraber görev aldıkları çalışma arkadaşları tarafından gerçekleştirilen ziyaretten onur ve mutluluk duyduğunu belirten Özdemir, partinin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve desteklediğini, AK Parti ile ülkenin her alanda geliştiğini söyledi.
Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım ise AK Parti’nin kuruluşunda beraber yol yürüdüklerini, o günlerden bugünlere kolay gelinmediğini kaydetti.
Yapılan çalışmalar ile Türkiye’nin müreffeh seviyesinin arttığını belirten Yıldırım, her zaman muhtarların yanında olduklarını ifade ederek, “Sizler bir mahallenin temsilcisi değil bizler gibi hizmetkârısınız. Muhtarlarımıza kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bizler gibi mahallelerimize yaptığınız hizmetler mahallenin gelişmesine katkı sunmaktadır. Hak için hizmet etmektir. Bizler de siz değerli muhtarlarımıza hükümetimiz ve partimiz olarak yaptığımız iyileştirmeler ile hizmetlerinize karşılık küçük bir maddi destek verdik" dedi.
Ak Parti İl Başkanı Bekiroğlu ise "Muhtarlıklar bize milletimizin emanetidir. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara karşı özen ve hassasiyet göstermesinin önemini çok iyi biliyoruz” dedi.
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Anaç da millete hizmetin ilk noktasının muhtarlıklar olduğunu belirterek, “Biz de bu başlangıç noktamızı çok iyi biliyor ve sizin sorunlarınızla hem yerelde hem de genelde elimizden gelen gayreti göstermeye ve yardıma her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 03 Ağustos 2020
İmsak 03:50
Güneş 05:32
Öğle 12:51
İkindi 16:44
Akşam 20:01
Yatsı 21:35

Gelişmelerden Haberdar Olun

@