“MHP’ye karşı saldırılara geçit vermeyeceğiz”

MHP Boğazkale İlçe Başkanı Ali Oran son günlerde MHP’ye karşı saldırıların söz konusu olduğunu ifade ederek bu saldırılara geçit vermeyeceklerini dile getirdi.

“MHP’ye karşı saldırılara geçit vermeyeceğiz”

MHP Boğazkale İlçe Başkanı Ali Oran son günlerde MHP’ye karşı saldırıların söz konusu olduğunu ifade ederek bu saldırılara geçit vermeyeceklerini dile getirdi.

19 Kasım 2017 Pazar 20:25
“MHP’ye karşı saldırılara geçit vermeyeceğiz”

MHP üzerinden hesap yapan, davasına sırt dönmüş ve çıkar karşılığında devşirilmiş isimlerin yattıkları pusudan başlarını kaldırarak zaman kaybetmeden harekete geçtiğini belirten Oran, 1 Kasım akşamından itibaren dedikodu imalinin başladığını vurguladı.

MHP’yi içten içe çürütmek, iç hesaplaşmaya çivilemek için alınan talimatlara harfiyen uyan kişilerin, taşıdıkları zehri peyderpey kustuğunu anlatan Oran, kimliği kullanıp, anılara sığınan, tarihsel hükmü şahsiyete nifak kurşunu sıkan kişilerin Türkiye karşıtlarından el aldığını ve bunu inkar ettiklerini söyleyen Oran, özellikle 7 Haziran’dan beri devam edegelen Türkiye ve MHP hazımsızlığının şimdi ete kemiğe bürünmüş, kendisine yuvalanacağı hastalıklı bir vücut, bulduğunu kaydetti.

“MHP diye bir parti artık yok” diyebilecek kadar cüret ve küstahlık gösteren kripto simaların, karaktersiz fırıldakların, parti değiştirirken dillerinin ayarını da kaçırmalarının kendilerini kurtarmaya yetmeyeceğini dile getiren Oran, “Yeni ve ısmarlama koltuklarına ısınmaya çalışan köhne, dönme ve siyasi tortuların çıra gibi yanacağı zaman elbet gelecektir.

Türk milletini tarih önünde ölümcül bir düelloya sürükleyenlere karşı teyakkuzdayız. Özgürlük, demokrasi, insan hakları ve eşitlik adına bütün milli değerleri hayasızca linç etmek için uğraşanları her cephede karşılamak için son ferdimize kadar hazırlıklıyız. Kapanmamış tarihi hesaplar yeniden açılsa da, Türk milletine karşı ahlaksızca meydan okumalar sürse de, biz bunları püskürtmeye azimli ve yeminliyiz.

Milliyetçi Hareket Partisi, vatan ve millet mücadelesinde geriye dönüşün olmayacağını çok iyi bilmektedir. Zira biz gemileri yaktık. İnanıyoruz ki, haykıracağımız mesajlar işbirlikçilere korku, gafillere uyarı olacaktır. Ve de dostlarımıza güven verecek, milletimizin inancını tazeleyecektir.

Milliyetçi Hareket varsa çare tükenmemiştir. Milliyetçi Hareket olarak, Bütün meselelerin üstesinden geliriz.

Vazgeçilmez irademiz, vatan ve millet sevgisidir. Bütün hemşerilerimize çağrımızdır: Bunlar yabancı gelmiyorsa, Bunlarda bir sıcaklık ve anlam buluyorsanız; Gelin bir olalım, diri olalım, iri olalım. Türkiye’nin geleceğini el ele, omuz omuza ve hep birlikte inşa edelim. Şundan eminim ki, Türkiye Cumhuriyeti, egemenliğin asıl sahibi olan Türk milleti sonsuza kadar hür, müstakil ve tam bağımsız bir şekilde yaşayacaktır.

Çünkü varlığını onun bekasına adamış sevdalıları vardır, asla, ama asla ülkülerinden, millete sadakatten, meşru ve demokratik çizgiden ayrılmayacak ve sapmayacaklardır. Bu sevdalıların ebedi yuvası ise Milliyetçi Hareket Partisi’dir” dedi. (Haber Merkezi)