MHP’liler pazar esnafını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları, pazar esnafını ziyaret etti.

MHP’liler pazar esnafını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları, pazar esnafını ziyaret etti.

01 Ekim 2015 Perşembe 23:46
MHP’liler pazar esnafını dinledi

Seçim çalışmaları kapsamında MHP İl Başkanı Av. Bekir Çetin, Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Doğan, Av. Aybüke Topçubaşı Ekici, Fatih Öztürk, Av. Muhsin Kocasaraç, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Fatih Göktuğ, Kadın Kolları Başkanı Ülkü Kır ve partililer Çarşamba Pazarı’nı gezdi.
Pazar esnafının sorunlarını dinleyen heyet, alış veriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti. Çarşamba Pazarı’ndaki gezi sırasında gördüğü ilgi karşısında moral bulan Prof Dr. Vahit Doğan, vatandaşlardan 1Kasım’da yapılacak seçimler için destek istedi. MHP heyeti, gezi sırasında vatandaşların kendisine anlattığı sorunları not aldılar.
Pazar yerindeki gezi sırasında Dursun Baldan isimli vatandaş, MHP’lilere dert yandı. Baldan, ceviz üreticisi olduğunu belirterek, “Çorum’a ne yaptılar ki? Havaalanını Yozgat’a kaptırdık. Cevizde siyasi desteğimiz yok. Kendi imkânlarımızla bu çok az üretim yapabiliyoruz. Desteğe ihtiyacımız var. Oyumuzu verdiğimiz adamlar ne derdimizle ilgileniyor ne de bizimle ilgileniyor. Bir daha AKP’ye oy yok. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.
Doğan ise, milletvekili seçildiği takdirde sorunların çözümü için elinden geleni yapacağını, 1Kasım’da yapılacak olan seçimlerde destek beklediğini belirtti.(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 01.10.2015 23:48