Memur-Sen’den hayırlı olsun ziyaretleri

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı, beraberinde Diyanet-Sen Şube Başkanı Ali Yıldız, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin, Eğitim Bir-Sen 2.Nolu Şube başkanı Erol Çakan, Bayındır Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Bayrak, Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Yavuz Şahinbaş’la birlikte, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne atanan Recep Çıplak, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanan Ömer Arslan ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atanan Suat Atmaca’yı ziyaret etti.

Güncel 01.02.2017, 19:39
921
Memur-Sen’den hayırlı olsun ziyaretleri

Ziyaretlerde yaptığı konuşmada İl Özel İdaresi, Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü hizmet ağı konularında çok önemli görevler icra edildiğini anlatan Saatcı, il sekreteri ve müdürlerin; kurumun mutfağında yetişen, kurumu ve sahayı çok iyi bilen kişiler olduğunu vurguladı. Atanan yetkililerin kurumlarına ve Çorum’a katma değer sağlayacaklarından emin olduğunu anlatan Ahmet Saatcı, “Çorum’a hizmet noktasında üzerimize düşen her konuda, kendilerinin yanında olduğumuzun ve olacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

Konuşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunan Saatcı, Referanduma sunulacak Anayasa Değişiklik Paketinin, bürokratik bir dizayn olduğunu değişiklikte yer alan hükümleri bürokratik oligarşiyi bitirmeye yönelik bir adım olarak nitelendirdiklerini vurguladı.

Kendilerinin, değişikliği, refah seviyesinin yükselmesi, çalışanların da bu yükselmeden payını alabilmesi yönünden olumlu bulduklarını anlatan Saatcı, “İstikrarın olmadığı bir ortamda kaybeden Türkiye oluyor. Bunu 7 Haziran sürecinde gördük. Anayasa Değişikliği Paketiyle çift başlılık sona erecek, istikrar sağlanacak. İstikrar da yeniden büyük Türkiye’nin yolunu açacak. Bu nedenle referandumdan çıkacak sonucun ülkemizin hayrına olacağına inancımız tamdır” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
açık
banner303
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 03:56
Güneş 05:36
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:56
Yatsı 21:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@