Mehmetbeyli’ye dev Türk Bayrağı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin’e taziye ziyaretinde bulundu.

Güncel 26.11.2019, 21:50
550
Mehmetbeyli’ye dev Türk Bayrağı

Agah Karapıçak, Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin'in Babaannesi, partinin emektarlarından Emir Şahin ve Celal Şahin'in annesi Nuriye Şahin’in vefatı dolayısıyla kendilerine taziye ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Daha sonra kendi köyü olan Sungurlu’ya bağlı Mehmetbeyli Köyü’ne giden Agah Karapıçak burada köy muhtarı Sami Gülleci ile birlikte köy halkı tarafından büyük bir coşku içinde karşıladı. Namazını köy halkı ile birlikte eda eden Karapıçak, namazdan sonra köylüleri ile sohbet ederek, onların gönlünü aldı.

Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy halkı ile birlikte köyde yaşayan vatandaşların, köyün hakim tepesine kendi çabaları ile diktikleri direğe Türk bayrağını dualar eşliğinde göndere çekerek dalgalandırdılar.

Köylerinin her yerinde görünecek olan Türk Bayrağının göndere çekilmesinden dolayı mutluluk yaşadığını dile getiren MHP İl Başkanı Karapıçak, “Sınır ötesi ve sınırlarımız içerisinde Vatanı, Milleti, Dini ve Sancağı uğruna mücadele eden Kahramanlarımıza selam olsun. Bu manada Yönetimimizle birlikte Köyümüzde Şanlı Bayrağımızı dalgalandırdık” dedi.

Karapıçak, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Köy muhtarı Sami Gülleci ve Köy sakinlerinden Cafer Köse Bey'e ve tüm köy halkına teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 06:00
Güneş 07:29
Öğle 12:32
İkindi 15:02
Akşam 17:24
Yatsı 18:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@