Matbaacılar Derneği’nde Başkan Şükrü Deringül oldu

Çorum Matbaacılar Derneği’nin ilk genel kurul toplantısı yapıldı.

Güncel 27.04.2014, 20:03 27.04.2014, 21:49
949
Matbaacılar Derneği’nde Başkan Şükrü Deringül oldu

Çorum Matbaacılar Derneği’nin ilk genel kurul toplantısı yapıldı.

Eninda Restaurant’ta yapılan genel kurulda Dernek Yönetimi Kurulu üyeliklerine; Şükrü Deringül, Muhammed Yusuf Yüksel, Mahmut Cengiz, Ömer Faruk Ertürk ve Ahmet Faruk Daşkıran getirilirken, Denetim Kurulu üyeliklerine; İbrahim Altınel, Hüseyin Sevici ve Elvan Ülger seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına Muhammet Yusuf Yüksel, üyeliklere ise Ömer Faruk Ertürk ve Mahmut Cengiz getirildi. Genel kurulda yapılan oylamada, üyelerin oybirliği ile Şükrü Deringül, Çorum Matbaacılar Derneği Başkanlığı’na seçildi.

Kısa bir konuşma yapan Deringül, “Çorum Matbaacılar Derneği olarak, mesleğimizin daha ileriye taşınmasında birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin hepimize faydası olacağına inanıyorum. Mesleki sorunlarımızın çözümünde her zaman yanınızdayım. Bu vesileyle genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Düzenlenen genel kurul toplantısında il, ilçe ve il dışından gelen meslektaşlarına, katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Toplantı, Zirve Kâğıtçılık sahibi İrfan Özdemir’in düzenlediği öğle yemeğinin ardından sona erdi.(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@