25 Şubat 2014 Salı 23:11
Külcü’den eşine teşekkür
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Kadın Kültür Merkezi, Aile Eğitim Merkezi, Gençlik Merkezi ve Engelli Eğitim Merkezleri’nin fikir annesinin eşi Hatice Külcü olduğunu söyledi. Külcü, “Hatice Hanım iyi bir anne ve eş olmanın yanı sıra, toplumsal konularda da önemli hizmetlere imza atan ve hizmet eden bir insan” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Cuma pazarı karşısına yapılan Mimar Sinan Kadın Kültür ve Gençlik Merkezi’ni düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı.

Başkan Külcü, eşi Hatice Külcü’nün, Kadın Kültür, Gençlik, Aile Eğitim ve Engelli Eğitim Merkezleri’nin fikir annesinin olduğunu ifade ederek, Hatice Külcü’ye teşekkür etti.

Hatice Külcü’nün fikirleri ile Belediye’ye destek verdiğini ve belediyenin yükünü paylaştığını kaydeden Başkan Külcü, “Hatice hanım evimizin ve çocuklarımızın zahmetini çektiği gibi, fikirleriyle ve hizmetleriyle de bizim yükümüzü paylaşıyor.

İyi bir anne ve eş olmanın yanı sıra, toplumsal konularda da önemli hizmetlere imza atan ve hizmet eden bir insan” dedi.

Merkezlerin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Külcü, Çorumlara hayırlı olması temennisinde bulundu.
(Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 25.02.2014 23:12