“Kudüs özgür olana kadar susmayacağız”

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı, Kudüs’ün direnişin can damarı olduğunu belirterek, “Zulme sessiz kalan şeytandır. Kudüs elbet özgürleşecektir” dedi.

Güncel 16.05.2018, 00:04
305
“Kudüs özgür olana kadar susmayacağız”

Kudüs özgür olana kadar susmayacaklarını ifade eden Saatcı, açıklamasında şunları dile getirdi:

“Dünyanın en büyük güçleri Siyonist terör çetesini destekliyor. Filistin ise bütün yokluklara rağmen direniyor. Devasa bir hapishaneye dönüştürülmesine karşın Filistin direniyor.

Düşman kendisinden bekleneni yapıyor. Bizi üzen, kahreden, bizi şaşırtan, dizlerimizi kıran, sayısı 2 milyara yaklaşan ümmetin aymazlığı, sessizliği ve dağınıklığıdır. Müslümanlar baktıkça, onlar Mescid-i Aksa’dan bir taş daha sökecekler. Biz bekledikçe onlar bir Filistinliyi daha şehid edecek, bir Kudüslüyü daha yurdundan edecek, Kudüs’ü tek bir Filistinli kalmayıncaya kadar Müslümansızlaştıracaklar. Aksa’yı yıktıklarında mitinglerin, eylemlerin, atacağımız sloganların hiçbir anlamı kalmayacak. Buradan İslam ülkelerine sesleniyorum. BM Genel Kurulundaki karar gösterdi ki; Biz ayağa kalkınca küresel zulüm şebekesi dağıldı. Dik duruş ve direniş sürdürülmelidir. O gün bu gündür. Bugün ayağa kalkmazsak yarın geç olur.” (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:22
Güneş 07:50
Öğle 12:57
İkindi 15:30
Akşam 17:54
Yatsı 19:16

Gelişmelerden Haberdar Olun

@