KÖY-DES yatırım programı ele alındı

Çorum’da iki ayrı toplantı ile 2018 yılında İl Özel İdaresi tarafından uygulanacak olan KÖY-DES yatırımları ele alındı.

Güncel 03.04.2018, 23:30
922
KÖY-DES yatırım programı ele alındı

İlk Toplantı Çorum Valiliği’nde gerçekleştirildi. Vali Necmeddin Kılıç yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda İlçe Kaymakamları ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak ile Özel İdare birim müdürleri hazır bulundu.

Vali Kılıç resmi sosyal paylaşım sitesinden yaptığı duyuruda Kaymakamlar ve KÖY-DES yetkilileri ile birlikte 2018 yılı KÖY-DES yatırım programının ön hazırlık toplantısını yaptıklarını dile getirdi.

KÖY-DES kapsamındaki ikinci yatırım toplantısı ile AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın katılımı ile yapıldı. 2018 Yılı İl Özel İdaresi KÖYDES Yatırım programı Değerlendirme Toplantısı’na Milletvekili Ceylan da iştirak etti.

İl Özel İdaresi’ndeki toplantıya Ceylan’ın yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Abdullah Meteoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri Erhan Akar, Mustafa Çelik, İl Özel İdaresi Encümen Müdürü Duran Canbolat ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Oral da katıldı.

Toplantıda, 2018 yılında yapılacak KÖYDES yatırımları masaya yatırıldı. Konuya ilişkin bilgi veren Milletvekili Ceylan, Çorum'un KÖYDES yatırımlarına 2018 yılı için 44 milyon 285 bin 726 lira ödenek ayrıldığı vurguladı.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner413
21°
az bulutlu
banner255
banner133
banner303
banner364