“Korkunun ecele faydası yok, gidicisiniz”

CHP Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya Çanakkale’de yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını bildirdi.

Güncel 05.09.2021, 00:13
343
“Korkunun ecele faydası yok, gidicisiniz”

İktidar partisinin iktidarı kaybetme korkusuyla saldırganlaştığını ifade eden Kamile Anar, “korkunun ecele faydası yok, gidicisiniz. Ne yaparsanız yapın sizin karşınızda cesur, her şeyi sevgiyle, hoşgörüyle karşılayan, asla zorbalık ve nefret sözcükleri ile işi olmayan CHP’li kadınlar var” dedi.
Kamile Anar, yaptığı açıklamada; “bu saldırı genel başkanımızın şahsına yapılan saldırı değildir. Bu saldırı, iktidarı bırakma korkusunun saldırısıdır. Kendilerine en çok kadınları tehlike gördükleri için kadınları yıldırmaya, gözünü korkutmaya çalışıyorlar. Bilmiyorlar ki CHP’li kadınlar Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini özümsemiş, demokrasiyi sindirmiş, aydın devrimci laikliği vazgeçilmez ilke olarak benimsemiş, ülkesinin huzur ve barış içinde olması için hiç bir şeyden korkmayan kişilerdir. Bu yapılan saldırılar kendi korkaklıklarını göstermektedir. Ama korkunun ecele faydası yok, gidicisiniz. Ne yaparsanız yapın sizin karşınızda cesur, her şeyi sevgiyle, hoşgörüyle karşılayan, asla zorbalık ve nefret sözcükleri ile işi olmayan CHP’li kadınlar var. 
Bir gün bu toplum sizin nefretinizi unutacak ve sevgiyle, hoşgörüyle kucaklaşacak. Bu saldırıları ve kötü söylemleri şiddetle kınıyorum” ifadesini kullandı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
kapalı
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@