Konak Yapı'dan MÜSİAD'a teşekkür

Konak Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cıbır, Çorum Müsiad Şubesinin 2. Olağan Genel Kurul'un da babası Haşim Cıbır'ın unutulmaması ve verilen plaketten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Güncel 26.01.2017, 17:37
1257
Konak Yapı'dan MÜSİAD'a teşekkür

MÜSİAD Çorum Şubesi’nin 2. Olağan Genel Kurulu’nda Şube Başkanı Mücahid Ahmed Köksal, kısa bir süre önce hayatını kaybeden Haşim Cıbır için oğlu Ömer Cıbır’a plaket vermişti. Plakette, “'Şubemizin kuruluşundan bugüne kadar kurucular kurulunda yer alarak samimi ve dostane duruşu ile gönlümüzü fetheden bu kubbede hoş bir seda bırakan Haşim Cıbır ağabeyimizi rahmet ve minnetle anıyoruz”' notu yer almıştı. Haşim Cıbır'ın hiçbir zaman unutulmayacağını ve yeri doldurulamayacağını ifade eden Köksal, Konak Yapı yönetim kurulu üyesi Ömer Cıbır'a da iş hayatında başarılar dilemişti.

Konak Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cıbır, verilen plaketten dolayı memnuniyetini dile getirdi. “Babamın başarılarla dolu hayatında bizlere bıraktığı Konak Yapı'yı hayatı boyunca en güzel şekilde temsil edeceğim” diyen Cıbır, Konak Yapı’nın Çorum'un önde gelen lüks inşaatlarında imzasının olduğunu söyledi.

Cıbır, “Bu anlamda bize düşen görev babamın bırakmış olduğu Konak Yapı'yı daha ilerilere taşımak için özverili bir şekilde çalışarak bu başarıyı daha yukarılara taşımaktır.

Bu güzel kuruluşta Konak Yapı Yönetim Kurulu Başkanımız Haşim Cıbır'ı hatırlayarak verdikleri plaketle bizleri onurlandıran ağabeylerimize saygılarımızı sunuyoruz. Çorum MÜSİAD'da yer alan kıymetli ağabeylerimiz; başta Çorum MÜSİAD Şube Başkanı Mücahid Ahmed Köksal olmak üzere, Genç MÜSİAD Başkanımız Ahmet Burak Boyraz'a, Rumi Bekiroğlu'na, Yönetim Kurulu’na ve üyelerine canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.  (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 10 Ağustos 2020
İmsak 04:01
Güneş 05:39
Öğle 12:51
İkindi 16:41
Akşam 19:52
Yatsı 21:24

Gelişmelerden Haberdar Olun

@