Kısıtlamalar Cumhuriyet coşkumuzu gölgeleyemez

Pandemi sürecinin hayatımızda ciddi kısıtlamalara yol açtığı ve bunun böyle olması gerektiği tartışılmaz bir gerçek. Gazeteniz ÇORUM HABER de, “Yeni Normal”e uyulması, maske-sosyal mesafe-hijyen önlemlerinin asla aksatılmaması gerektiğini her vesileyle vurgulamaya çalışıyor. Bunun yanı sıra, söz konusu önlemlere uyularak, üretimin sürdürülmesi, ekonominin ve sosyal yaşamın canlı tutulması yönündeki telkin ve tavsiyelerini de hiç eksik etmiyor.

Güncel 28.10.2020, 00:36
489
Kısıtlamalar Cumhuriyet coşkumuzu gölgeleyemez

Yarın 29 Ekim 2020…Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümü…Anıt çınarımız bir asra yaklaşırken, cumhuriyet değerlerine, dolayısıyla Atatürk ilkelerine bağlılığımız ve cumhuriyetin sonsuza kadar yaşayacağına olan sarsılmaz inancımız da, Yüce Atatürk’e saygımız ve minnet duygumuz da her geçen gün katlanıyor.

Kimi zihniyetlerin, küresel salgını bahane ederek Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını önemsizleştirme çabalarının elbette farkındayız, ama cumhuriyet çocukları olarak, pandemi kurallarına tam uymak koşuluyla, “Cumhuriyetimizin 97. Yılı” coşkusunu en üst düzeyde yaşama ve yaşatma kararlılığımızı da hiçbir güç engelleyemiyor. Törensiz, gösterisiz de olsa, bu coşkuyu yarın bütün hücrelerimizle hissedeceğiz ve ulusumuzla paylaşacağız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
kapalı
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@