“Kırkdilim çalışması 2021 sonuna bitecek”

Karayolları 7.Bölge Müdürü Murat Gönenli, Çorum İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda tamamlanmış ve devam eden projeleri anlattı.

Güncel 22.07.2020, 21:20
2410
“Kırkdilim çalışması 2021 sonuna bitecek”

Vali Mustafa Çiftçi'nin Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki toplantıda “Kırkdilim” ile ilgili sorusu üzerine Karayolları Bölge Müdürü Gönenli, 2021 yılı sonuna kadar projeyi bitirmeyi hedeflediklerini ve trafiğe kapatılan yolun Eylül ayına kadar tamamlanıp normal seyrine döneceğini belirtti.

Karayolları Bölge Müdürü Gönenli'nin konuşmasının ardından Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü söz alarak, Bayat Kavşağı'nda kazalar yaşandığını söyleyerek, bölgede yer alan duvarın tehlike arz ettiğini anlattı. Başkan Ünlü, kavşakta korkuluk yapılmasını talep etti. Gönenli de kavşak talebi doğrultusunda çalışmalar yapacaklarını ancak duvar için bir oto korkuluk olmasa bile farklı bir çözüm getirmek için uğraşacaklarını dile getirdi.

Karayolları 7. Bölge Bölge Müdürü Gönenli, Bayat'ın içinin yol ağında olmasına rağmen şu anki imkanla ve bu mevsimden sonra 2021 yılına kadar çalışma yapılmasının mümkün olmayacağını söyledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@