“Kimseyi mağdur etmeyeceğiz”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ile 31 Mart günü yapılan seçimde Çorum Belediye Başkanlığına seçilen Halil İbrahim Aşgın, Ayakkabıcılar Arastası’nda geleneksel hale gelen Kandil Duası’na katılarak esnafla biraraya geldi.

Güncel 03.04.2019, 22:40
2098
“Kimseyi mağdur etmeyeceğiz”

AK Parti Çorum Milletvekili, MKYK Üyesi Ceylan, arasta esnafından biran önce muvafakatlarını imzalamalarını istedi.

Milletvekili Ceylan, Dikiciler ve Kunduracılar Odası tarafından düzenlenen Kandil Duası’nda Belediye tarafından hayata geçirilecek olan Arasta Sağlıklaştırma Restorasyon Projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Ahmet Sami Ceylan, Çorum’un çehresini değiştirecek olan Arasta projesinde muvafakat imzalarının alınmaya devam ettiğini hatırlattı.

Muvafakatların ne kadar hızlı bir sekilde imzalanırsa projenin o kadar erken hayata geçeceğini kaydeden Milletvekili Ceylan, “Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın bu proje ile yakından ilgilenecektir. Esnafımıza asla bir zarar gelmeyecektir. Esnafımızın cebinden bir kuruş bile çıkmayacaktır. Bizim tek derdimiz Çorum ve siz esnafımızdır. Projenin ihalesinin en hızlı şekilde yapılması için esnafın da elini çabuk tutması gerekiyor” diye konuştu.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise Arasta Sağlıklaştırma Projesi’nin şehircilik anlamında Çorum’u kentsel dönüşümde ileri seviyeye taşıyacağını, turizmi ve esnafı destekleyecek tarihi bir proje olduğunu vurguladı.

Kendisinin de esnaftan gelen biri olduğunu ifade eden Aşgın, projede kimseyi mağdur etmeyeceklerinin altını çizerek, “Bizler Allah'tan ve hak yemekten korkan insanlarız. Bana güvenin, kimse asla mağdur edilmeyecektir” diye konuştu.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-5°
açık
banner303
Namaz Vakti 30 Kasım 2020
İmsak 06:06
Güneş 07:35
Öğle 12:33
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:46

Gelişmelerden Haberdar Olun

@