Kenan Şahin, glütensiz mutfağı gezdi

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin beraberindeki heyetle ‘Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ Projesi kapsamında kurulan glutensiz mutfağı ziyaret etti.

Güncel 05.03.2019, 21:15
472
Kenan Şahin, glütensiz mutfağı gezdi

Kenan Şahin, yakın zamanda gerçekleştirilen genel kurulla dernek başkanı seçilen Fatma Müjgan Demir’i de tebrik ettikten sonra Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, kursiyerler ve Glutensiz Şef Süleyman Engin ile sohbet etti. Çölyak hastalığı, glutensiz diyet ve dernek hakkında bilgi alan Şahin, Çölyak hastalarının dertlerine kısmen derman olabilmek için glutensiz mutfak konusunda destek olacağını söyledi.

Konu hakkında açıklama yapan Çorum Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir; Toplumun her kesiminin çölyaklılarla ilgilenip sorunlarına çözüm aramasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Demir, “Farkındalığın artması için ziyaretçilerimizin glutensiz mutfağı incelemesi, çölyaklıları dinlemesi bizim için çok önemli. Kendilerine teşekkür ediyoruz.‘Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ projemiz sayesinde ilimizde bizim için çok faydalı gelişmeler oluyor. Umarım önümüzdeki günler çölyaklılar için daha güzel olacak” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@