14 Mart 2014 Cuma 23:45
Kenan Nuhut: “Halkın değişim isteği miting alanına yansıdı”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çorum mitingi, soğuk bir havada ve yağış riski altında yapılmış olmasına rağmen, gerek katılım, gerekse coşku açısından deyimin tam anlamıyla “mükemmel” oldu.

CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut da, Umut Radyo’dan canlı yayınlanan söyleşisi sırasında, Meltem Danışman Çınar’ın bu konudaki sorusunu yanıtlarken, “Bunca yıldır siyasetin içindeyim. Çorum’da böyle görkemli bir miting görmedim” ifadesini kullandı.

Kenan Nuhut, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun “Seçimden hemen sonra parti rozetini çıkarıp tüm Çorum’un Belediye Başkanı olacağı” şeklindeki değerlendirmesine de atıfta bulunarak, “Bizim anlayışımız tam da budur. Herkese eşit, adil ve kucaklayıcı bir yaklaşım içinde olacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, mağdur etmeyeceğiz.” diye konuştu.

Hemşehrilerinin kendisine büyük teveccüh gösterdiğini de ifade eden Nuhut, projelerini ayrıntılı olarak anlattı ve 30 Mart’tan sonra Avrupa Birliği fonlarını ve Dünya Bankası kaynaklarını etkin bir şekilde kullanacaklarını söyledi.

Son Güncelleme: 15.03.2014 02:45