04 Şubat 2014 Salı 22:19
Kenan Nuhut: “Çorumlu, belediyenin hizmetlerinden mutlu değil”
CHP İl Başkanı Cengiz Atlas’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nuhut, “Seçim çalışmalarına sabah 06.00’da başlayıp gece yarılarına kadar devam ediyoruz. Çorum’da diri bir parti teşkilatı var. Halkın hoşnut olmadığı bu yönetimi belediyeden uzaklaştırarak insan endeksli bir belediye yönetimi içerisinde olacağız” dedi.

Demokrasilerin sandığa hapsedilemeyeceğini vurgulayan Nuhut, “İnsan haklarının tesis edilmesi ve demokrasi için bize destek verilmesini bekliyoruz. Her zaman demokrasiden ve hukuk devletinden yana olduk. Çorum’da ayrıştırmayı ve bölünmüşlüğü 30 Mart’tan sonra sona erdireceğiz. Biz yaratandan ötürü insana insan olarak bakarız” şeklinde konuştu.

“Çorum’un yüz yıllık imarını yapacağız” diyen Nuhut, konuşmasında şunları söyledi:

“İnsanlarımız belediyeden her türlü hizmeti alacak. Halkımızın belediyenin hizmetlerinden mutlu olmadığını gördük. Çağdaş Çorum, modern dünya kenti bir Çorum yaratmak adına sizlerin görüşünüzü de alarak hareket edeceğiz.

Halka rağmen belediyecilik yapılmaz. Kalkacaksın Aşağı Sanayi’de insanların dükkanlarını kamulaştıracaksın ve mallarının değerini yarıya indireceksin. Sonra da Yukarı Sanayi’ye taşın diyeceksin. Böyle bir şey yok.”
(Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 04.02.2014 22:19