Kenan Nuhut, Aşağı Sanayi’yi gezdi

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ve CHP heyetinin Aşağı Sanayi ziyareti devam ediyor.

Güncel 05.03.2014, 00:41 05.03.2014, 00:41
623
Kenan Nuhut, Aşağı Sanayi’yi gezdi
CHP heyetini karşısında gören esnaf, Külcü’nün geçtiğimiz yıl “Aşağı Sanayi’de hastane ve stadyum yapacağını ve bu nedenle Çorum’un geleceğini planlarken birilerinin 100-200 metrekarelik dükkânını düşünecek” değiliz yönünde gazetelerde çıkan demeçlerini halen sakladıklarını belge ve gazetelerle CHP heyetine gösterdi. Sanayiye gelen müşterilerini ağırlayacak sağlıklı ve nezih bir ortamın olmadığından da yakınan esnaf, sanayinin pislik içinde olduğunu ve belediyenin sanayi esnafı ile ters düştüğünü bildirdi. Külcü’nün yeni iş yerleri yapılana kadar kendilerini unuttuğunu dile getiren esnaf, “Eğer belediye başkanı bizi unuttuysa, bizden su parası almasın. Emlak Vergisi, tabela vergisi, ruhsat parası almasın. Eğer bunları bizden alıyorsa bizlere hizmet etmeye mecburdur. Siz hizmet edeceğiniz yönde bize söz veriyorsanız bizler de esnaf olarak sizlere söz veririz” şeklinde konuştu.

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise, şimdiye kadar verdikleri her sözün arkasında durduklarını, sözün ağızlarından bir kere çıktığını belirterek, esnafın mağduriyetini kendi mağduriyetleri olarak göreceklerini ve bir belediye başkanının yapması gerekenin de mutlaka bu bakış açısı olması gerektiğini dile getirdi.

CHP Belediye Meclis Üyesi adaylarına bakıldığında, hiçbir şaibeye karışmamış, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile hep ön plana gelmiş bir kadrolarının olduğunu söyleyen CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Çorum’un sanayicisine ve esnafına en iyi hizmet edecek kadrolara kendilerinin sahip olduklarını söyledi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@