“Kazalardaki mağduriyeti en aza indirme çabasındayız”

İMG Hasar Danışmanlık Bölge Müdürü Murat Gülşen ile Çorum İl Temsilcisi Bektaş Ceylan, İMG’ninTürkiye genelinde 100’ü aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanıyla mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi amaçladığını belirterek, “Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yaklaşık 12 bin mağdur bu konudaki en büyük referansımızdır” ifadesini kullandılar.

Güncel 01.04.2016, 00:58 01.04.2016, 00:58
815
“Kazalardaki mağduriyeti en aza indirme çabasındayız”

İMG Hasar Danışmanlık A. Ş.’nin Davutoğlu İşmerkezi’nde hizmet veren Çorum İl Temsilciliği, trafik ve iş kazalarında yaşanan mağduriyetleri en aza indirebilmek için çaba gösteriyor.
İMG Bölge Müdürü Murat Gülşen ile Çorum İl Temsilcisi Bektaş Ceylan, şirket hakkında şu bilgileri verdiler:
“İMG, trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde, profesyonel yönetimiyle Türkiye genelinde 100’ü aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanı ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren 15 yıllık bir şirkettir.
Hizmet verdiğimiz bu alan, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği için bazı fırsatçıların bunu kullanarak, zaten mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır. İMG ailesinin her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdurda, ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğu ve vebalinin olduğu bilinci ile çalışmaktadır.
Bu yüzden İMG A.Ş. kuruluşundan bu güne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yaklaşık 12 bin mağdur bu konudaki en büyük referansımızdır.”
(Aliye ÖNCEL)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
21°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 05 Ağustos 2020
İmsak 03:53
Güneş 05:34
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:58
Yatsı 21:32

Gelişmelerden Haberdar Olun

@