Kayıtlarda son günler

Çorum Kültür ve Turizm Derneği tarafından Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle uygulanan Fırsata Dönüşen Hayatlar Projesi öğrenci kayıtlarında son haftaya girildi.

Güncel 03.04.2019, 21:30
354
Kayıtlarda son günler

Geçtiğimiz haftalarda Kız Meslek Lisesi, Hitit Üniversitesi Turizm Meslek Yüksek Okulu, Hitit üniversitesi Medya ve İletişim bölümü, Bilge Kağan İletişim Lisesi ve Mahmut Atalay Gençlik Merkezlerinde proje tanıtım toplantılarının tamamlandığını belirten Proje Koordinatörü Dilek Bilgin, gençlerin projeye olan ilgisinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

6 Nisan’a kadar kayıt almaya devam edeceklerini vurgulayan Dilek Bilgin, amaçlarının bu alanda ilgili gençleri tespit ederek hayatlarına dokunabilmek ve gençlere katkı sağlayabilmek olduğunu açıkladı. Bu zamana kadar yapılan tüm başvuruların listelerinin bulunduğu www.corumkulturturizmdernegi.com internet adresinde başvuru yapanların mülakat yeri ve zamanı ile ilgili bilgi alabileceklerini kaydeden Bilgin, başvuru yapmak isteyenlerin yine aynı adresten başvurularını online olarak yapabileceklerini belirtti.

6 Nisan’da yapılacak Mülakatın sonuçları ve kursun başlama tarihinin de aynı adresten duyurulacağını sözlerine ekledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-12°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:24
Güneş 07:53
Öğle 12:56
İkindi 15:25
Akşam 17:48
Yatsı 19:11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@