Kargı İYİ Parti’de İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Hüseyin Sertçelik getirildi

İYİ Parti Kargı İlçe Başkanı Musa Harmancık ve yönetim kurulu tarafından parti binasında Hüseyin Sertçelik'e parti rozeti takıldı.

Güncel 09.12.2019, 00:10
482
Kargı İYİ Parti’de İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Hüseyin Sertçelik getirildi

İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Hüseyin Sertçelik, tebriklerin ardından atandığı yeni görevine başladı. İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Sertçelik'e yeni görevinde başarılar dileyen yönetim kurulu üyeleri parti vizyonları hakkında açıklama yaptı.

İYİ Parti yönetimi yaptığı açıklamada, “İYİ Parti gerek kuruluş sürecinde gerekse de kuruluşunu hazırlayan olaylar silsilesinde büyük bir mücadele vermiş kadrolar tarafından kuruldu. Bu kadroların ortak özelliklerinden biri inanmış diğeri ise cesur insanlardan oluşuyor olmasıdır. Biz Türkiye iyi olacak Kargı iyi olacak derken bunu inanarak söylüyoruz. İYİ Parti Gençlik Kolları’na biz kısaca İYİ Gençlik adını verdik. İYİ Gençlik’le Türk siyasi tarihine bir not düşmek istiyoruz. Gençler İYİ Parti’nin dolgu malzemesi değil, temeli olacaktır. Bunu kısa zamanda göreceksiniz İYİ Parti’nin öyle bir gençlik potansiyeli var ki biz bunu gençlik kollarımızı kurarken çok iyi gördük. Biz daha görevlendirilmeden illerde, ilçelerde, mahallelerde genç arkadaşlarımız “İYİ Parti’ye nasıl destek oluruz” sorusunu kendilerine sorarak harekete geçmişti. İYİ Parti’yi nasıl Türk milletinin bir dip dalgası kurduysa, İYİ Gençlik de gençlerin Türkiye’ye hizmet aşkından doğdu” görüşüne yer verdi.

(İbrahim Efe)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 29 Kasım 2020
İmsak 06:06
Güneş 07:35
Öğle 12:33
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:46

Gelişmelerden Haberdar Olun

@