Karen Ticaret’e VESTEL’den iki büyük ödül

Vestel Karen Ticaret, 2015 yılında Vestel Pazarlama A. Ş. tarafından “En İyi Vestellendiren Hareket” adıyla Orta ve Doğu Anadolu Bölge Şampiyonu ve Türkiye Şampiyonu olarak iki ödül birden aldı. Karen ayrıca, Sevgi Sokağı projesiyle “Yerel Reklâm” dalında ödüle lâyık görüldü.

Güncel 15.03.2016, 00:58 22.11.2016, 16:07
2643
Karen Ticaret’e VESTEL’den iki büyük ödül

Firma sahibi Mehmet Kamitoğlu, bu ödüller için başta Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nafiz Zorlu olmak üzere Vestel Pazarlama A. Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Genel Müdür Yardımcısı Tarık Lâloğlu, Orta ve Doğu Anadolu Bölge Müdürü Cihan Ertunç ve tüm Vestel Ailesi’ne teşekkür etti.
Kamitoğlu, Sevgi Sokağı projesinin hayata geçirilmesi noktasında ise Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün katkı ve desteklerini şükranla karşıladığını ifade etti.
2009 yılında 90 metrekare bir alanda Vestel Bayiliği’ne başlayan Mehmet Kamitoğlu, Vestel Karen adıyla Gazi 2. Sokak’taki 400 metrekarelik mağazası ve 2013 yılında açılan Osmancık Caddesi şubesiyle hizmet vermeyi sürdürüyor.
Vestel, Manisa’daki 1 milyon metrekarelik dev üretim tesisinde yüzde yüz yerli üretim yapıyor. Beyaz eşya ve televizyon alanında Türkiye’de yüzde 51 pazar payına sahip olan Vestel, kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerini, büyük önem verdiği AR-GE çalışmalarıyla sürekli geliştiriyor.
Manisa’daki Vestel City, National Geographic kanalında “Avrupa’nın En Büyük Fabrikası” adıyla yaklaşık 1 aydır belgesel film olarak tanıtılıyor.
Vestel ayrıca Venüs adıyla ürettiği cep telefonuyla bu sektörde de var olduğunu göstererek, Venüs’ü bir “Dünya markası” yapma hedefiyle ilerliyor.
Vestel bugün beyaz eşya, televizyon ve cep telefonlarını 64 ülkeye ihraç ediyor. Türkiye’de 2000’e yakın bayisi bulunuyor. Ürünlerinin yüzde yüz yerli olması, televizyonlarında 4G teknolojisini başarıyla uygulaması ve cep telefonu pazarında Venüs markasıyla öne çıkıyor.
Vestel Pazarlama A.Ş. ayrıca 2015 yılında Sabancı Üniversitesi’yle birlikte Vestel Perakendecilik Akademisi’ni hayata geçirdi. Personel oryantasyon eğitimleri, mağaza dizaynı ve müşteri ilişkileri konularında eğitimler verilen bu akademinin mezunlarından biri de Mehmet Kamitoğlu…

Karen Ticaret’in “Vestel Sevgi Sokağı”ndaki mağazası…

Mehmet Kamitoğlu, Vestel plazma televizyonlarla…

Kamitoğlu, aldıkları ödüllerle gururlanıyor.

Mehmet Kamitoğlu, arkadaşımız Recep Serbes’le…

Karen Ticaret Mağazası’nda tüketicinin beğenisine sunulan “ileri teknoloji” beyaz eşyalar…Vestel “Venüs” adıyla ürettiği cep telefonlarını “dünya markası” yapmayı amaçlıyor. 

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
26°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 15 Ağustos 2020
İmsak 04:08
Güneş 05:44
Öğle 12:50
İkindi 16:38
Akşam 19:46
Yatsı 21:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@