19 Şubat 2014 Çarşamba 23:16
“Karataş Otomotiv hizmetleriyle Peugeot’un yüzünü güldürüyor”
Peugeot Türkiye Genel Müdürü Marc Bergeretti ile Parça ve Servisler Direktörü Michel Furth da ülke genelinde ilk defa Çorum Karataş Otomotiv’de yeni 308’in lansmanına katıldı.

Çorum’da otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Peugeot yetkili satıcısı Karataş Otomotiv’de düzenlenen yeni Peugeot 308 lansmanı ve deneme sürüşü etkinliğinde Peugeot Türkiye Genel Müdürü Marc Bergeretti ile Parça ve Servisler Direktörü Michel Furth, Satış Müdürü Uğur Ercan, Servisler ve Yedek Parça Satış Müdürü Emre Göker, Kalite ve Bayi Geliştirme Direktörü Alpay Türker, Satış Direktörü Merih Tüzün, Karataş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karataş, Karataş Otomotiv yöneticileri, satış danışmanları ve çalışanları hazır bulundu.Ziyarette yeni Peugeot 308 hakkında bilgiler veren ve ilimize üçüncü kez gelmekten duyduğu mutluluğu anlatan Genel Müdür Bergeretti, Karataş Otomotiv’e de övgüler yağdırdı.

Ziyaretlerinin kısa olması sebebiyle Çorum’a tanıma fırsatı olmadığını ancak Erol Karataş’ı yakından tanıdığını söyleyen Bergeretti Çorum’da Karataş Otomotiv’in gerek showroom faaliyetleri, gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetleri ile gurur duydukları bir firma olduğunu, tüm Çorumluları yeni 308’in lansmanı ve deneme sürüşüne davet ettiğini vurguladı.

Çorum’a daha sık gelmeyi arzuladığını belirterek Karataş Otomotiv gibi bir firma ile ilimizde temsil edilmekten dolayı gurur duyduklarını ve showroom başta olmak üzere tesis ile çalışanların markalarını en güzel şekilde temsil ettiğini anlatan Peugeot Türkiye Genel Müdürü Bergeretti “Bu bizim için gurur verici. Tesisin çok güzel ve kaliteli olmasının yanında deneyimli çalışanlarının da güzel hizmetler vermesi bizim için önemli. Karataş Otomotiv bu anlamda en mükemmeli sunuyor. Tesis kalitesi ve ekip örtüşüyor. Burada bunu çok rahat görebiliyoruz” diye konuştu.

Yeni Peugeot 308’i ilk defa showroom lansmanında Karataş Otomotiv’de gördüğünü anlatarak animasyonlu tanıtımla güzel bir lansman düzenlendiğini söyleyen ve tüm Çorumlulara bu yeni araçlarını denemeye çağıran Bergeretti, yeni aracın kendine özgü çizgileriyle, bagaj büyüklüğüyle, 140 kilogram daha hafif olması gibi artılarıyla büyük ilgi göreceğine inandığını, yeni 308 ile markanın kalitede sıçrama yapacağını, Aralık ayında dünyaya tanıtımı yapılan aracın şimdiden 35 binden fazla sipariş alarak uluslararası çapta başarıyı yakaladığını sözlerine ekledi.
Son Güncelleme: 19.02.2014 23:17