“Karamsarlığa asla teslim olmayacağız”

Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan, İstanbul İstiklal Caddesi’nde meydana gelen terör olayını lanetleyerek, toplumun karamsarlığa teslim olunmasının amaçlandığını kaydetti. Candan, “Bu karamsarlığa teslim olmayacağız. Günlük planlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Güncel 20.03.2016, 23:58 20.03.2016, 23:59
642
“Karamsarlığa asla teslim olmayacağız”

Çorum Kent Konseyi Gençlik Meclisi, “Özlenen Gençlik” konulu bir konferans düzenlendi.
Araştırmacı-Yazar Ali Haydar Haksal’ın konuşmacı olarak katıldığı konferans, Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Belediye’nin de destek verdiği konferansı Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Çorum KYK Müdürü Erol Kavuncu, AKP Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım ile çok sayıda genç takip etti.
Konferansın açılışında konuşan Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan, konuşmasına İstanbul İstiklal Caddesi’nde meydana gelen terör olayını lanetleyerek başladı. Toplumun karamsarlığa teslim olunmasının amaçlandığını kaydeden Candan, “Bu karamsarlığa teslim olmayacağız. Günlük planlarımıza devam edeceğiz” dedi.
Kent Konseyi olarak gençliğe önem verdiklerini belirten Candan, “Gençlik olarak biz büyüklerin ciddi anlamda düşünmesi gerekiyor. Okullarda test ile tost arasına sıkışan gençlere bu tür etkinliklerle yardımcı olmalıyız” ifadelerini kullandı.
Candan’ın konuşmasının ardından Ali Haydar Haksal “özlenen gençlik” konulu bir konuşma yaptı. (
Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@